Projekta "Vidzemes lauku partnerības "Brasla" kapacitātes veicināšana", Nr. AIF/2022/KAPAC2/44, aktivitāšu preses relīzes:

1. Vidzemes lauku partnerība "Brasla" uzlabos komunikācijas kapacitāti | Siguldas novada pašvaldība (www.sigulda.lv) (14.06.2022.);

2. Apstiprināts projekts "Vidzemes lauku partnerības "Brasla" kapacitātes veicināšana" | Limbažu novada pašvaldība (www.limbazunovads.lv) (14.06.2022.);

3. Apstiprināts projekts "Vidzemes lauku partnerības "brasla" kapacitātes veicināšana" | Valmieras novada pašvaldība (www.valmierasnovads.lv) (14.06.2022.);

4. Raksts no Kocēnu apvienības Facebook lapas (15.06.2022.).


Projekta "Vidzemes lauku partnerības "Brasla" kapacitātes veicināšana" prezentēšanas pasākums

20/mai/2022

2022. gada 20. maijā SIA ZAAO Dabas un tehnoloģiju parkā "Urda" notika projekta prezentēšanas pasākums.

 

Vairāk par pasākumu ŠEIT.


"Vidzemes lauku partnerības "Brasla"  kapacitātes veicināšana"

28/mar/2022

Aktīvo iedzīvotāju fonda Kapacitātes projektu konkursā apstiprināts Vidzemes lauku partnerības "Brasla" iesniegtais projekts "Vidzemes lauku partnerības "Brasla"  kapacitātes veicināšana".

Projekta reģistrācijas Nr. AIF/2022/KAPAC2/44.

Īstenošanas periods: 2022. maijs - 2023. gada maijs.

Projekta kopējais finansējums: 18025.54 EUR.

Projekta mērķis ir uzlabot biedrības Vidzemes lauku partnerība "Brasla" komunikācijas tīkla, vizuālā tēla kapacitāti.

Lai sasniegtu projekta mērķi projektā plānots īstenot piecas aktivitātes, kas saistītas ar biedrības komunikācijas stratēģijas izstrādi – vizuālās identitātes izstrāde, mārketinga materiāla izstrāde, komandu koučings, seminārs par mūsdienīga zīmola komunikāciju un angļu valodas zināšanu uzlabošana biedrības administrācijai.

Projektu "Vidzemes lauku partnerības "Brasla" kapacitātes veicināšana" finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programma “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.


https://www.activecitizensfund.lv/images/articles/logo_un_komunikacija/Active-citizens-fund.png

Aktīvo iedzīvotāju fonds

Aktīvo iedzīvotāju fonds ir Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) un Norvēģijas grantu programma, kuras darbībai finansējums piešķirts 15 Eiropas valstīs: Bulgārijā, Čehijā, Grieķijā,  Horvātijā, Igaunijā, Kiprā, Latvijā, Lietuvā, Maltā, Polijā, Portugālē, Rumānijā, Slovākijā, Slovēnijā un Ungārijā. Līdz 2020.gada maijam Aktīvo iedzīvotāju fondi savu darbu ir sākuši 13 valstīs (izņemot Kipru un Ungāriju).

Aktīvo iedzīvotāju fonda finansējumu visās valstīs nodrošina Islande, Lihtenšteina un Norvēģija (donorvalstis, kas finansē EEZ un Norvēģijas grantus), individuāli vienojoties ar katru saņēmējvalsti par fonda apjomu konkrētajā valstī.

Aktīvo iedzīvotāju fonda darbības mērķis visās valstīs ir pilsoniskās sabiedrības un iedzīvotāju līdzdalības stiprināšana un mazaizsargāto iedzīvotāju grupu spēju vairošana.

Visās valstīs Aktīvo iedzīvotāju fondu administrē NVO apvienības – šis ir donorvalstu nosacījums, lai nodrošinātu pilsoniskās sabiedrības aktivitāšu neatkarību no valsts pārvaldes un biznesa sektora ietekmes. Turklāt AIF atbalstīto projektu kopumam katrā valstī ir jāveicina pilsoniskās sabiedrības ilgtspēja un kapacitāte, jāstiprina pilsoniskās sabiedrības loma līdzdalības, aktīvas pilsoniskās sabiedrības un cilvēktiesību ievērošanas procesos.