Viedā trešdiena "Aptauju veikšanas pamatprincipi un jaunākie Latvijas iedzīvotāju aptaujas rezultāti"

Aicinām uz "Viedās trešdienas" tikšanos par tēmu "Aptauju veikšanas pamatprincipi un jaunākie Latvijas iedzīvotāju aptaujas rezultāti".

Lekciju vadīs Santa Lazdiņa, "Kantar" klientu vadītāja.

Pasākuma norises laiks un vieta:

2023. gada 22. novembrī, plkst. 15:00;

Tiešsaistē klikšķinot ŠEIT

Šajā reizē būs trīs saturiskās daļas:

1)par pētījumu veidiem un "Kantar" uzņēmumu;

2) praktiski ieteikumi aptauju veikšanā (sagatavošanās, lauka darbs, analīze);

3) iepazīstināšana ar aptauju rezultātiem, par kuriem veikts pētījums.

Uz "Viedajām tešdienām" aicināts jebkurš interesents – īpaši lauku kopienu pārstāvji, atpazīstamības zīmes “Viedais ciems” kopienu pārstāvji, gan iedzīvotāji, kuri pavisam nesen sākuši domāt par kopienas formēšanos un vietējo izaicinājumu risināšanu. Ja esi jaunienācējs laukos un vēlies saprast ar ko sākt radīt pārmaiņas savā apkaimē, piedalies! Svarīgākais ir vēlēties uzzināt, mācīties un iegūto informāciju izmantot, sabiedrības virzītai vietējai attīstībai! Rudenī Viedās trešdienas notiks katru vai katru otro nedēļu, kur biedrība “Latvijas Lauku forums”(LLF), sadarbībā ar pieaicinātiem ekspertiem, organizēs savstarpējas pieredzes apmaiņas, nodos metodisko informāciju, informēs par aktualitātēm un līdzdalības iespējām, jaunumiem politiskajā dienaskārtībā, ka arī šīs tikšanās ir vide viedokļu izziņai, kas palīdzēs LLF komandai virzīt lauku attīstības jautājumus, veicot interešu aizstāvības darbu.

Tiešsaistes tikšanās tiek ierakstītas, kā arī tās laikā tiek uzņemti ekrānšāviņi. Video ierakstu un attēlus no sarunas vēlāk izplatīsim biedrības "Latvijas Lauku forums" Facebook lapā un mājaslapā laukuforums.lv.

Iniciatīva tiek īstenota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par informācijas saturu atbild biedrība "Latvijas Lauku forums".