Aicinām piedalīties VIEDAJĀ TREŠDIENĀ

Biedrība "Latvijas Lauku forums" organizē VIEDO TREŠDIENU.

Pasākuma norises laiks un vieta:

• 2023. gada 22. martā plkst. 15:00;

• Tiešsaistē, klikšķinot ŠEIT.

Šoreiz tikšanās darba plānā:

• Daudzveidīga kopienu izpratne

• Administratīvo teritoriju iedalījums - kā tas ietekmē kopienas un līdzdalību?

• Kopiena kā juridiska forma - birokrātija vai resurss?

• Jautājumi un aktualitātes

Piedalīties aicināts jebkurš interesents – gan atpazīstamības zīmes "Viedais ciems" kopienu pārstāvji, gan iedzīvotāji, kuri pavisam nesen sākuši domāt par kopienas formēšanos un vietējo izaicinājumu risināšanu. Ja esi jaunienācējs laukos un vēlies saprast ar ko sākt radīt pārmaiņas savā apkaimē, piedalies! Svarīgākais ir vēlēties uzzināt, mācīties un iegūto informāciju izmantot, sabiedrības virzītai vietējai attīstibai! Turpmāk, vidēji katru otro nedēļu, biedrība "Latvijas Lauku forums"(LLF), sadarbībā ar pieaicinātiem ekspertiem, organizēs Viedās trešdienas, savstarpējas pieredzes apmaiņai, metodiskas informācijas nodošanai, aktualitāšu izplatīšanai par līdzdalības iespējām, jaunumiem politiskajā dienaskārtībā, kā arī viedokļu izziņai, kas palīdzēs LLF komandai virzīt lauku attīstības jautājumus, veicot interešu aizstāvības darbu.

Informējam, ka tiešsaistes tikšanās tiks ierakstīta, kā arī tās laikā tiks uzņemti ekrānšāviņi. Video ieraksts un attēli no sarunas vēlāk tiks izplatīti biedrības "Latvijas Lauku forums" Facebook lapā un mājaslapā!

Kontaktinformācija:

Zane Seredina

zane.seredina@laukuforums.lv

27884787


Iniciatīva tiek īstenota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par informācijas saturu atbild biedrība "Latvijas Lauku forums".