Aicinām iesūtīt fotogrāfijas laivotāju tūrisma bukletam

Informējam, ka līdz 2018.gada 22.novembrim gaidām iesūtītās fotogrāfijas par tēmu "Apskates vietas, interesantas saimniecības un tūrisma objekti Salacā".

Biedrības Vidzemes lauku partnerība "Brasla", "Jūrkante" un "No Salacas līdz Rūjai" turpina īstenot starpteritoriālo sadarbības projektu "Salaca, Latvijas pērle, no Burtnieka līdz jūrai". Projekta laikā, piesaistot pieredzējušus fotogrāfus, ir aizvadītas vairākas lekcijas fotografēšanas entuziastiem, organizēti plenēri pa Salacu. Projekta ietvaros rīkotas Salacas upes baseina ceļojošās fotoizstādes, kas bija apskatāmas Mazsalacas novada Kultūras centrā, Staiceles kultūras namā, Staiceles pilsētas bibliotēkā un Alojas novada uzņēmējdarbības atbalsta centrā – bibliotēkā “SALA”.

Projekts ilgst vienu gadu, kura noslēgumā tiks izdots foto albums/grāmata un laivotāju tūrisma buklets, tāpēc aicinām ikvienu projekta dalībnieku, fotogrāfu, amatieri un iedzīvotāju piedalīties fotokonkursā.

Fotogrāfijas par tēmu “Apskates vietas, interesantas saimniecības un tūrisma objekti Salacā”, kas paredzētas laivotāju tūrisma bukletam, jāsūta elektroniski uz e-pasta adresi: einis.vrs@inbox.lv līdz 2018.gada 22.novembrim.

Ar fotokonkursa nolikumu var iepazīties ŠEIT.

Fotokonkursu organizē biedrības Vidzemes lauku partnerība "Brasla", "Jūrkante" un "No Salacas līdz Rūjai" sadarbībā ar foto biedrību “Salacgrīva” un Staiceles foto biedrību "Laiks". Projekts Nr. 17-00-A019.332-000007 "Salaca, Latvijas pērle, no Burtnieka līdz jūrai" tiek īstenots Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam pasākuma "Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība" ietvaros.