AFS meklē viesģimenes vidusskolas jauniešiem nākamajam mācību gadam

2022. gada augustā Latvijā ieradīsies vairāk kā 20 viesskolēni no dažādām pasaules valstīm un AFS starpkultūru apmaiņas trimestra vai gada programmu ietvaros mācīsies vidusskolās visā Latvijā. Lai notiktu veiksmīgāka valodas apguve un jauniešu adaptācija jaunajā vidē, viesskolēni dzīvo viesģimenēs.

AFS Latvija aicina pieteikties viesmīlīgās Latvijas ģimenes! Ja jums interesē citas kultūras un valodas, vēlaties paplašināt redzesloku un iegūt starptautiskus kontaktus, parādīt viesbērnam labāko no mūsu paradumiem, tradīcijām un būt “otrā ģimene” programmas laikā, gaidām pieteikumu AFS mājaslapā vai e-pastu, pēc kuru saņemšanas, ar Jums sazināsies AFS pārstāvji, lai vairāk pastāstītu par programmu.

Viesskolēnus var iepazīt AFS mājaslapā– viņi ir tik dažādi, ar atšķirīgu pieredzi un paradumiem, bet visi vecumā no 15 līdz 18 gadiem. Valstis, no kurām ierodas viesskolēni- ASV, Itālija, Taizeme, Vācija, Francija, Turcija, Japāna, Honkonga, Ungārija, Čehija.

Ja Jūsu ģimenē ir brīva gultasvieta, iespēja nodrošināt skolēnu ar ēdināšanu, pieņemt viņu kā savu ģimenes locekli un viesvecākiem ir vismaz 25 gadi, aicinām kļūt par AFS viesģimeni un iegūt patiešām neatsveramu pieredzi. Angļu valodas zināšanas viesģimenes locekļiem nav obligātas.

AFS viesģimenes ir visā Latvijā – gan mazā ciemā netālu no valsts robežas, gan Rīgas centrā un reģionu centros. Pozitīvā un ilggadējā sadarbība ar skolām, kas nodrošina vidējās izglītības ieguvi, ir nenovērtējama, motivējot jauniešus apgūt latviešu valodu. Atbalsta personu tīkls – AFS brīvprātīgie - ir gan jauni draugi viesskolēniem, gan padomdevēji situācijās, kad viņiem nepieciešama papildus palīdzība.

Pieteikšanās anketa, lai kļūtu par viesģimeni, meklējama AFS Latvija mājaslapā: https://afs.lv/viesgimenem/inquiry-for-host-families/

 

„AFS Latvija” Starpkultūru programmas

+371 67280646

info.latvija@afs.org

www.afs.lv

Esam arī Facebook, Instagram