Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta 20 gadu jubilejas zinātniski praktiskā konference

Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta 20 gadu jubilejas zinātniski praktiskā konference "Biosfēras rezervāts: Tad. Tagad. Turpmāk"
Dabas aizsardzības pārvalde un Vidzemes Augstskola aicina uz Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta 20 gadu jubilejas zinātniski praktisko konferenci "Biosfēras rezervāts: Tad. Tagad. Turpmāk" 2017.gada 30. novembrī - 1.decembrī, Vidzemes Augstskolā, Valmierā, Cēsu ielā 4.

Kādēļ šāda konference?
Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāts 1997. gada 15. decembrī tika starptautiski atzīts UNESCO programmā "Cilvēks un Biosfēra". Dabas aizsardzības pārvalde un Vidzemes Augstskola aicina kopā atskatīties divdesmit darbības gados paveikto tādās jomās kā biosfēras rezervāta pārvaldība, monitorings, ainavu ekoloģiskā plāna ieviešana un biotopu apsaimniekošana, kā arī dzirdēt vieslekcijas par ekonomiskās attīstības iespējām aizsargājamās dabas teritorijās (P. Fredman, Zviedrija; T. Kokovkin, Igaunija), Čehijas pieredzi biosfēras rezervāta pārvaldībā (P. Čupa, Čehija) un sabiedrības iesaistīšanu dabas aizsardzībā (R. Biassone, Islande).

Dienas otrajā pusē konferences dalībnieki tiks aicināti piedalīties 5 tematiskās darba grupās un diskusiju veidā sniegt savus priekšlikumus turpmākai biosfēras rezervāta attīstībai.

Konferences otrajā dienā būs iespēja apmeklēt Ziemeļvidzemes biosfēras rezervātā vienu no diviem piedāvātajiem maršrutiem, vietām: Sedas purvs vai kultūras mantojuma iepazīšana.

Konferencē aicinām piedalīties biosfēras rezervāta teritorijā darbojošos vai ieinteresēto valsts institūciju, pašvaldību, plānošanas reģionu, zinātnisko un izglītības organizāciju, kā arī nevalstiskā sektora pārstāvjus un uzņēmējus.

Konferences darba valoda - latviešu un angļu.

Sīkāka informācija pielikumā, pieteikšanās konferencei līdz 28. novembrim šajā saitē:
http://www.va.lv/lv/pieteiksanas-zbr-konferencei
 
 
 
 
Atpakaļ

Biedri

Krimuldas novads
Alojas novads
  • Par Mums

  • finansētāju logo

  • Seko mums