Vidzemes lauku partnerības "Brasla" LEADER projektu uzraudzības brauciens

Vidzemes lauku partnerība "Brasla" pārstāves 8.novembrī devās uz Limbažu pusi LEADER projektu uzraudzībā.Uzraudzību iesākām ar Limbažu fotokluba fotostudiju, izremontētajās studijas tipa telpās mūs sagaidīja biedrības entuziasti Agnis Šmits un Ziedonis Siliņš. Vīri atraktīvi un profesionāli demonstrēja projektā iegūtā kvalitatīvā, mūsdienīgā aprīkojuma un aparatūras iespējas. Fotokluba telpās notiek lekcijas, praktiskās pieredzes apmaiņas, kurās var piedalīties ikviens foto mākslas cienītājs.
Ineta Rudzīte mūs uzņēma savas  Šūšanas studijas telpās, projekta ietvaros iegādātā tehnika dod iespēju klientu apģērbu padarīt košāku un neatkārtojamāku. Ineta Rudzīte ir arī izveidojusi inovatīvu mājaslapu https://www.susanasstudija.lv/ kā arī organizē meistarklases šūšanas apmācībā.
I&L Reklāmdrukā veiksmīgi saimnieko Līga un Ilmārs Čarnas. Projekta laikā iegādātā tehnika paver lielākas un kvalitatīvākas apdrukas iespējas, ar iegādāto lāzergravēšanas iekārtu var radīt jaunus produktus, piem., sulu kastītes, kas ir ne tikai saimniecībā noderīgas, bet arī gaumīgi interjera priekšmeti.
Mārtiņš Pētersons veiksmīgi darbojās galdniecības nozarē. Projekta ietvaros iegādāta frēze, kas ļauj radīt greznas, funkcionālas, kvalitatīvas koka mēbeles un durvis.
Biedrība „Lādes ezeri” pārstāvji Anita Martinsone un Jānis Martinsons mūs sagaidīja kempinga galvenajā ēkā, lai izrādītu projekta laikā iegādātās laivas, ūdens slidkalniņu, katamarānu, sup dēļus un citu aprīkojumu, kas ļauj viesiem izbaudīt Lādes ezera burvību un tā apkārtni.
Viesu mājas "Lauciņi" saimniece Spīdola Leimane projekta ietvaros ir atjaunojusi viesu mājas „Lauciņi” fasādi.
Jāņa Ulmja aizraušanās un aicinājums ir ārstniecības augi-to pētīšana, audzēšana un izmantošana veselības uzlabošanai. Projekta ietvaros Jānis ir iegādājies dažādu tehniku, lai atvieglotu darbu ārstniecisko augu audzēšanā un pārstrādē, labiekārtojis viesu uzņemšanas telpu, kurā notiek aizraujošas lekcijas par un ap augiem.
ZS "Virbotnes saimniece Modra Puisīte pastāstīja par kazu kopšanas, uzturēšanas īpatnībām, par kazas piena labvēlīgo ietekmi cilvēka veselībai. Saimniecībā top dažādu šķirņu kazas sieru, kazas piena saldējums un kokteiļi, konditorejas izstrādājumi, to pagatavošanu atvieglo projekta laikā iegādātās ierīces-seperators, saldējuma saldējamā iekārta u.c.tehnika.
Paldies uzņēmējiem par sirsnīgo un labvēlīgo projektu uzraudzības komisijas uzņemšanu!
Veiksmi darbos un iedvesmu tālākai izaugsmei!

Foto ŠEIT.

Atpakaļ

Biedri

Krimuldas novads
Alojas novads
  • Par Mums

  • finansētāju logo

  • Seko mums