Sociālās uzņēmējdarbības forums 2017

8. NOVEMBRĪ
“RISEBA” ARHITEKTŪRAS UN MEDIJU CENTRS H2O 6, DURBES IELA 4, RĪGA8.novembrī Rīgā jau astoto reizi notiks Sociālās uzņēmējdarbības forums. Šoreiz tajā pulcēsies sociālie uzņēmēji un biznesa pārstāvji ar mērķi rast kopīgas sadarbības iespējas dažādu sociālo izaicinājumu risināšanā. Iedvesmas stāstos, prezentācijās un diskusijās par trīs nozīmīgām tēmām – nodarbinātība, bizness biznesam (B2B) sadarbības modelis un spēcīgu kopienu veidošana – tiks meklētas idejas un risinājumi abu uzņēmējdarbības veidu partnerību veidošanai. 

Forumā par savu darbu stāstīs tādi sociālie uzņēmumi kā “DP Production”“Koka arhitektūras fonds” (Kalnciema kvartāls)“Humusa komanda” un populārā Latvijas vecāku organizācija mammamuntetiem.lv. Tāpat pieredzē dalīsies ielu sporta un kultūras kustība “Ghetto Games” un jaundibinātā atlases platforma “UpMatched”, kas ar čatbotu tehnoloģiju saved kopā jauniešus ar viņu talantiem piemērotākajiem darba devējiem. Savukārt tradicionālā biznesa vajadzības un redzējumu par sociālajiem izaicinājumiem savos pieredzes stāstos atklās Accenture Latvia”"Rimi Latvia" un “SEB banka”.

Forumā savā pieredzē par sociālo uzņēmumu un tradicionālā biznesa sadarbību dalīsies arī ārvalstu uzņēmumu pārstāvji no Zviedrijas, Dānijas un Itālijas. Pasaulē plaši zināmais saldumu ražotājs FERRERO (Itālija) stāstīs par savu pieredzi sociālās uzņēmējdarbības jomā. Sociālais uzņēmums “Grennessminde” (Dānija), kas piegādā bioloģiski audzētus produktus slavenajam Kopenhāgenas restorānam “Noma”, dalīsies pieredzē par jauniešu ar īpašām vajadzībām nodarināšanu un dažādu sadarbības modeļu veidošanu. Savukārt uzlecošā start-up zvaigzne - uzņēmums “Just Arrived” (Zviedrija) - prezentēs savu pieredzi platformas izveidē patvēruma meklētāju nodarbināšanai.

Pilna foruma programma - šeit. 

Pasākumā aicināti piedalīties Latvijas sociālie uzņēmēji un šīs jomas interesenti, tradicionālā biznesa, pašvaldību, nozares institūciju, masu mediju un sabiedrisko attiecību aģentūru pārstāvji, kuri meklē idejas un sadarbības partnerus ilgtspējīgu sociālās ietekmes projektu īstenošanai.

Darba valoda: latviešu un angļu (ar sinhrono tulkojumu)
Moderators: žurnāliste Eva Johansone
Dalības maksa: 40 EUR
Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts biedriem un Ilgtspējas indeksa dalībniekiem - 30 EUR, Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas biedriem - 25 EUR
Biļešu iegāde līdz 5. novembrim www.e-kase.lv. Biļešu skaits ir ierobežots.

ORGANIZĒ:

image002 (1).jpg

ATBALSTA:

 image003.jpg
Atpakaļ

Biedri

Krimuldas novads
Alojas novads
  • Par Mums

  • finansētāju logo

  • Seko mums