LEADER DIŽPROJEKTS 2018

Jau astoto reizi izceļam kādu no mūsu teritorijas projektiem, lai popularizētu unikālas, reģionu teritorijām un iedzīvotājiem nozīmīgas idejas, kas īstenotas ar LEADER projektu atbalstu.

No Vidzemes lauku partnerības "Brasla" teriotorijā īstenotajiem LEADER projektiem, 2018. gada Dižprojekta titulam izvirzam biedrības "Smailes" īstenoto projektu “Lēdurgas spēka taka stiprai nākotnei”, kas īstenots Lēdurgas Dendroparka teritorijā, par kuru aicinām balsot Latvijas Lauku foruma Facebook profilā līdz 2019. gada 19. februārim, spiežot "Patīk/Like" zem projekta apraksta un fotogrāfijas!PROJEKTA NOSAUKUMS: “Lēdurgas spēka taka stiprai nākotnei”

ĪSTENOTĀJS: Biedrība “Smailes”

VIETA: Lēdurgas dendroparks, Lēdurgas pagasts, Krimuldas novads

PROJEKTA VADĪTĀJS: Liene Bērziņa

PROJEKTA ĪSTENOŠANAS LAIKS: 12.06.2017.-10.09.2018.

PROJEKTA FINANSĒJUMS: kopējās izmaksas: 3489,64 EUR, ELFLA publiskais finansējums 3140,68 EUR

PROJEKTA APRAKSTS:

Projekta mērķis: Izveidot jaunu sabiedrisko aktivitāšu īstenošanas vietu Lēdurgas pagastā-aktīvās atpūtas taku ar norādēm par veicamajiem fiziskajiem vingrinājumiem, to atkārtojumu skaitu, iesaistītajām ķermeņa muskuļu grupām, kā arī ieteikumiem prāta vingrinājumiem, tādējādi sekmējot cilvēku fizisko un garīgo veselību, popularizējot aktīvu dzīvesveidu, piedāvājot interesantu vidi jēgpilnām nodarbēm gan vietējiem iedzīvotājiem, gan viesiem, līdztekus piesaistot vairāk interesentus arī Lēdurgas dendroloģiskā parka piedāvātajai vides izzināšanas stratēģijai.

Projekta aktivitātes: Projekta īstenošanas rezultātā izveidota apmēram 3 km gara vidējas sarežģītības pakāpes taka pa jau iestaigātām pļavu un meža takām. Uz takas izvietoti 12 informācijas stendi ar asprātīgām norādēm fiziskajiem un prāta vingrinājumiem. Pa aktīvās pastaigas taku aicinām doties gan pieaugušos, gan skolēnus, censties izpildīt norādītos uzdevumus, vērot apkārtējo dabu, kas ir pārsteigumu un krāsu pilna ikvienā no 4 gadalaikiem. Ticam, ka šī pastaiga un uzdevumu veikšana stiprinās jūsu fizisko ķermeni, rosinās prāta darbību, radīs enerģijas pieplūdumu un dzīvesprieku.

Apraksts PDF formātā pieejams ŠEIT!

PROJEKTA FOTOGRĀFIJAS:

Atpakaļ

Biedri

Krimuldas novads
Alojas novads
  • Par Mums

  • finansētāju logo

  • Seko mums