Godīgi par Eiropu: kas priecē, kas biedē, kas kaitina?

Domnīca PROVIDUS un biedrība Vidzemes lauku partnerība „Brasla“ aicina 2017.gada 11.oktobrī uz sarunu par visu, kas iedzīvotājiem (ne)patīk Eiropas Savienībā.Saruna notiks Alojas novada uzņēmējdarbības atbalsta centrā „SALA“, adrese: Liepu iela 3, Ungurpils, Alojas pagasts, plkst. 14:00-16:00, to vadīs politoloģe Iveta Kažoka.

Pasākums ir iecerēts kā dinamiska, konstruktīva saruna, lai pēc iespējas labi saprastu, kā iedzīvotāji redz Eiropu un tās nākotni. Pasākumā nebaidīsimies no smagiem jautājumiem, piemēram, par bēgļu krīzi, par nevienlīdzību starp ES valstīm, par drošības apdraudējumiem – laipni gaidīts ir katrs, kam ir jebkāds, arī ļoti skeptisks, skatījums uz Eiropu un arī tie, kam viedoklis par Eiropu vēl tikai veidojas!

Sarunas ietvaros noskatīsimies videofragmentus no politiķu runām par Eiropas nākotni un apspriedīsim, kādas emocijas šādas runas rada, dzīvojot Latvijā: vai tie iedrošina, vai tie biedē, varbūt – kaitina?

Līdzīgas sarunas notiek arī citās Latvijas pilsētās, kā arī piecu citu Eiropas Savienības dalībvalstu (Slovākija, Austrija, Vācija, Bulgārija un Ungārija) reģionos, to mērķis ir saprast un diskutēt par eiroskepses iemesliem un sarunu rezultātā radīt ieteikumus ES institūcijām eiroskepses mazināšanai.

 

Ja plānojat piedalīties sarunā, lūgums par to līdz 10.oktobrim paziņot Līgai Kārkliņai (Liga@brasla.lv), Tālr.26137342

Atpakaļ

Biedri

Krimuldas novads
Alojas novads
  • Par Mums

  • finansētāju logo

  • Seko mums