Aicinām iesūtīt fotogrāfijas fotokonkursam "Salaca, Latvijas pērle, no Burtnieka līdz jūrai"

Biedrības Vidzemes lauku partnerība "Brasla", "Jūrkante" un "No Salacas līdz Rūjai" turpina īstenot starpteritoriālo sadarbības projektu "Salaca, Latvijas pērle, no Burtnieka līdz jūrai". Projekta laikā, piesaistot pieredzējušus fotogrāfus, ir aizvadītas vairākas lekcijas fotografēšanas entuziastiem, organizēti plenēri pa Salacu. Projekta ietvaros rīkotas Salacas upes baseina ceļojošās fotoizstādes, kas bija apskatāmas Mazsalacas novada Kultūras centrā, Staiceles kultūras namā, Staiceles pilsētas bibliotēkā, Alojas novada uzņēmējdarbības atbalsta centrā – bibliotēkā “SALA” un Salacgrīvas kultūras namā.Projekts ilgst vienu gadu, kura noslēgumā tiks izdots foto albums/grāmata un laivotāju tūrisma buklets, tāpēc aicinām ikvienu projekta dalībnieku, fotogrāfu, amatieri un iedzīvotāju piedalīties fotokonkursā.

Fotogrāfijas par tēmu “Apskates vietas, interesantas saimniecības un tūrisma objekti Salacā”, kas paredzētas laivotāju tūrisma bukletam, jāsūta elektroniski uz e-pasta adresi: einis.vrs@inbox.lv līdz 2018. gada 22. novembrim.

Fotogrāfijas par tēmu “Salacas baseina teritorija rudenī”, kas paredzētas fotoizstādei, jāsūta elektroniski uz e-pasta adresi: einis.vrs@inbox.lv līdz 2018. gada 1. decembrim.

Fotoizstāde „Rudens sesijas noslēgums” būs atvērta no 2018. gada 15. decembra līdz 2019. gada 15. janvārim Staiceles pilsētas bibliotēkā.

Ar fotokonkursa nolikumu var iepazīties ŠEIT.

Fotokonkursu organizē biedrības Vidzemes lauku partnerība "Brasla", "Jūrkante" un "No Salacas līdz Rūjai" sadarbībā ar Staiceles foto biedrību "Laiks" un foto biedrību “Salacgrīva”. Projekts Nr. 17-00-A019.332-000007 "Salaca, Latvijas pērle, no Burtnieka līdz jūrai" tiek īstenots Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam pasākuma "Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība" ietvaros.

Atpakaļ

Biedri

Krimuldas novads
Alojas novads
  • Par Mums

  • finansētāju logo

  • Seko mums